NEW HOLLAND AGRICULTURE

Pri práci sa chceme spoľahnúť na skutočných odborníkov.

Pri práci sa chceme spoľahnúť na skutočných odborníkov. New Holland Agriculture je značka, ktorá sa na trhu pohybuje už nejaký piatok. Dnes patrí značka New Holland pod obrovský koncern CNH Industrial, ktorý sa zaoberá výrobou traktorov, kombajnov, úžitkových vozidiel, náradia na zberanie hrozna a množstva ďalších šikovných pomocníkov. História značky New Holland však siaha oveľa hlbšie a začala sa písať už v roku 1895 v Pensylvánii. Dnes je známa po celom svete a nebojí sa prinášať stále nové inovácie, ktoré v podstatnej miere uľahčujú a zefektívňujú prácu.

Značka New Holland má bohatú históriu

Ako už prezrádzame v predchádzajúcich riadkoch, história značky New Holland siaha až do 19. storočia. Jej zakladateľom bol Abe Zimmerman, ktorý založil podnik s názvom New Holland Machine Company (dávny predchodca značky New Holland, ako ju poznáme dnes). Abe Zimmerman vyrábal napríklad mlyny na zrno a jeho hlavným cieľom bolo uľahčiť prácu komunite, v ktorej žil.

 

Postupne spoločnosť rástla a jej meno sa šírilo po celom svete. Dnes predstavuje spojenie štyroch pôvodných značiek, ktoré sa zaoberali vývojom a distribúciou poľnohospodárskej techniky (Ford, Fiat Trattori, Claeys a New Holland). Každá zo značiek vliala do konceptu svoje myšlienky a nápady, a tak mohol vzniknúť gigant, ako ho poznáme dnes. Značka New Holland kráča s dobou a je držiteľom i niekoľkých veľmi zaujímavých ocenení, ktoré stoja za zmienku. Predstavili napríklad stroje, ktoré dokážu čerpať energiu z obnoviteľných zdrojov a využívať vodíkový pohon. V prípade inovácií sa naozaj snažia kráčať s najnovšími trendmi.

Náhradné diely od značky New Holland

V prípade, že ste i vy investovali do strojov od značky New Holland, môžete sa na nás obrátiť v prípade potreby náhradných dielov. Dokážeme sprostredkovať ich predaj a s našou pomocou získate originálne diely bez zdĺhavého hľadania.