LEMKEN

Nemecká kvalita overená naprieč generáciami.

Spoločnosti, ktoré majú dnes dosah naprieč celým svetom, vo väčšine prípadov začínali ako malý podnik. Taká je i história spoločnosti Lemken, ktorá bola založená v roku 1780. Pôvodne začínala táto značka ako malá rodinná kováčska dielňa v Nemecku. Dnes patrí medzi svetovú špičku v oblasti spracovania pôdy a efektívneho hnojenia i ošetrenia plodín. Okrem toho v jej portfóliu objavíme i ďalšiu poľnohospodársku techniku, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou. Precízne spracovanie je v prípade strojov značky Lemken na prvom mieste. Dnes vám o tejto značke prezradíme oveľa viac.

Lemken – nemecká kvalita overená naprieč generáciami

Dnes sa snažíme kráčať nielen cestou inovácií, ale i efektivity a ochrany životného prostredia. Množstvo poľnohospodárskej pôdy neustále klesá, a preto niet divu, že sa musím spoľahnúť na nové postupy, ktoré nám zaručia, že z pôdy budeme môcť vyťažiť maximum. História spoločnosti Lemken sa začala písať už v 18. storočí v Nemecku a malá rodinná firma sa premenila na celosvetového giganta. Svoju tradíciu si však udržala a ešte stále je v rodinnom vlastníctve.

 

Hoci sa Lemken zaoberá predovšetkým vývojom strojov určených na spracovanie pôdy, v roku 2005 spoločnosť prevzala ďalšie dve firmy zamerané na výrobu postrekovačov (RTS a Jacoby), ktorých technológie jej umožnili preniknúť na trh so zariadeniami určenými na ochranu plodín. V súčasnej dobe sa Lemken pýši dvoma závodmi, ktoré sa nachádzajú v Nemecku.

Bohatá minulosť i jasná budúcnosť

Značka Lemken dnes ponúka široké možnosti na poli spracovania pôdy a jej efektívneho obrábania. Niet pochýb o tom, že nás ešte prekvapí novými technológiami, ktoré nám umožnia zefektívniť prácu v poľnohospodárstve. V prípade náhradných dielov vám sprostredkujeme nákup overených produktov pochádzajúcich od spoločnosti Lemken. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou.