KUHN

História značky Kuhn siaha až do roku 1828, kedy Joseph Kuhn začal vyrábať v malej dedine menom Saverne.

Moderné technologické možnosti nás pravdepodobne nikdy neprestanú prekvapovať. Dnes máme na dosah množstvo noviniek, ktoré nám umožňujú vykonávať prácu jednoduchšie, efektívnejšie i bezpečnejšie. Šetríme svoju silu, ale preukazujeme ohľaduplnosť i prírode. Väčšina veľkých značiek, ktoré dnes predstavujú špičku na poli poľnohospodárskej techniky, prekonala mimoriadne dlhý vývoj. Spoločnosť Kuhn predstavuje jedno z najzvučnejších mien, ktoré sa na poli poľnohospodárskej techniky objavujú. V prípade poľnohospodárskej techniky ponúka množstvo strojov, ktoré sú zamerané nielen na obrábanie plodín, ale i na kŕmenie zvierat, výsadbu či rozhadzovanie maštaľného hnoja.

Gigantom sa nestala v prebehu jedinej noci

História značky Kuhn siaha až do roku 1828, kedy Joseph Kuhn začal vyrábať v malej dedine menom Saverne prvé zariadenia zamerané na váženie. V roku 1864 sa k nemu pridali jeho bratia vznikli prvé stroje, ktoré mali uľahčiť prácu v poľnohospodárstve. Netrvalo dlho a značka si začala v Európe budovať svoje meno. Stoje, ktoré boli vyrábané pod značkou Kuhn, sa pýšili svojou kvalitou a precíznym spracovaním, čo bolo dôvodom, prečo boli (a do dnešnej doby aj sú) mimoriadne vyhľadávané.

 

Spoločnosť Kuhn prekonala od svojich začiatkov bohatý vývoj. Hoci začínala ako malá manufaktúra, dnes má pobočky hneď v niekoľkých krajinách. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza vo Francúzsku a ostatné výrobné závody objavíme v Holandsku, Brazílii i USA.

Náhradné diely pre stroje značky Kuhn

Značka sa pýši precízne spracovanými strojmi, na ktoré sa môžete spoľahnúť v každej chvíli. Odporúčame vám staviť i na originálne náhradné diely, ktoré zabezpečia, že vaše stroje budú fungovať spoľahlivo dlhé roky. V prípade náhradných dielov na stroje značky Kuhn sa na nás neváhajte obrátiť. Sprostredkujeme vám ich kúpu a postaráme sa o rýchle doručenie.