KRONE

Spoločnosť Krone bola založená v roku 1906.

Nemecké značky patria v oblasti poľnohospodárskej techniky medzi najvyhľadávanejšie. Vďačia za to bohatej tradícii i precíznemu spracovaniu, ktoré je ich charakteristickou črtou. Ani im sa nevyhli pády a situácie, v ktorých museli hľadať nové riešenia. Jednou z nich je i spoločnosť Krone, ktorá bola založená na začiatku 20. storočia. Spoločnosť Krone patrí dnes medzi mimoriadne známe značky so širokým zastúpením nielen v Európe, ale i v Severnej Amerike. V jej portfóliu objavíme poľnohospodársku techniku, ktorá stavia na inováciách. Dnes vám o začiatkoch tejto značky prezradíme viac.

Značka, ktorá má svoju tradíciu

Spoločnosť Krone bola založená v roku 1906. Bol to rok, ktorý podnikaniu príliš neprial, ale napriek tomu si Bernard a Anna Krone založili malú kováčsku dielňu. Zaoberali sa výrobou poľnohospodárskych zariadení a ostatných kovových prvkov. Postupom času prišiel čas na zmenu a Bernard Krone prenechal svoju kováčsku dielňu synovi. Písal sa rok 1924 a Bernard Krone mladší pokračoval v tradícii svojho otca.

 

Spoločnosť Krone stále rástla až sa z nej stal holding, ktorý poznáme dnes. Bernard Krone Holding zastrešuje výrobu poľnohospodárskej techniky a divízia Landmaschinen Krone je zameraná predovšetkým na vývoj strojov potrebných na žatvu a ďalšie poľnohospodárske prístroje ako napríklad senážne stroje alebo balíkovače. Dnes patrí spoločnosť Krone medzi jedného z popredných výrobcov kŕmnych vozňov a stále viac sa orientuje na zber zeleného krmiva, ktoré predstavuje ťažisko jej výroby.

Náhradné diely značky Krone

V prípade potreby náhradných dielov na stroje značky Krone, vám sprostredkujeme nákup originálnych dielov. Nie je potrebné hľadať na rôznych stránkach a riešiť doručenie zo zahraničia. Obráťte sa na nás. Spoločne si prejdeme váš nákupný zoznam a zabezpečíme, že všetky náhradné diely budete mať k dispozícii.